WVA Serious request

Geplaatst op 23-04-2017  -  Categorie: Algemeen

WVA Serious request

 

Een serious request zoals in het Radio 3FM programma. Dat is wat waar dit bericht over gaat.

De WVA draait zeer goed, in sportief opzicht, in onze financiële situatie en met veel uitdagende activiteiten in de toekomst van de watersport in de gehele gemeente De Ronde Venen. Zo staat onze vereniging te boek als de grootste landelijke Combi organisator, hebben we de allermooiste locatie in onze regio en genieten onze leden vaak vele jaren van hun lidmaatschap.

Onze vereniging heeft continu een groep van enthousiaste bestuurders nodig die zorgen dat het de WVA voor de wind gaat. Gelukkig zijn er binnen onze vereniging ook steeds enthousiaste leden aanwezig die voor een aantal jaren bereid zijn om richting te geven aan het beleid en uitvoering te geven aan de vele taken.

Met dit bericht doe ik een beroep op jou of je ons team van bestuurders en commissie leden kan komen versterken. Ik hoop dat ik tenminste je interesse heb kunnen wekken en zal je graag persoonlijk eventueel nadere toelichting geven over de inhoud van de openstaande functies.

Met watersportieve groeten,

Martijn van Waes
Secretaris